ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Wszystkie dzieci lubią bawić się klockami

19 Lis

Wszystkie dzieci lubią bawić się klockami

Niemowlęta i małe dzieci uwielbiają bawić się zabawkami w jaskrawych kolorach i większość z nich w pewnym momencie trafia do ust dziecka, więc zabawki, które kupujemy, muszą być bezpieczne i nietoksyczne.

Wszystkie zabawki drewniane powinny być pomalowane naturalną i bezpieczną farbą oraz wykonane z naturalnego drewna. Z pewnością warto zainwestować w trwałe zabawki, które mogą dziecku służyć do zabawy przez wiele lat.

Wszystkie dzieci lubią bawić się klockami

Klocki drewniane do budowania ciekawych konstrukcji

Drewniane zabawki są odpowiednie dla różnych grup wiekowych dzieci. Możemy wybrać zwykłe klocki, puzzle, układanki, zabawki edukacyjne i łamigłówkami, a nawet gryzaki na bolesne ząbkowanie. Bez luźnych części, elementów elektronicznych i baterii nie ma nic do złamania, a dziecko zyskuje zabawkę, która będzie trwała i nie znudzi się. W przypadku dzieci najważniejsze jest bezpieczeństwo. Drewno jest bezpieczniejsze niż plastik czy metal, jest trwałe, naturalne i ma długą żywotność, dzięki czemu zabawki z drewna mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Drewniane zabawki zachęcają również do pomysłowej zabawy, bez elektroniki i baterii, rozpraszających świateł i głośnych dźwięków, dzieci mogą wykorzystać swoją wyobraźnię i bawić się nimi tak, jak chcą. Pomagają również w koordynacji rąk i oczu oraz zdolnościach motorycznych, ponieważ nie ma przycisków do naciskania. Dobrze jest wiedzieć, że zabawki, które kupujemy naszym dzieciom, będą doceniane, przekazywane młodszemu rodzeństwu i używane przez wiele lat.

Z pewnością klocki drewniane są odpowiednim prezentem dla dziecka, ponieważ mogą samodzielnie wybrać, czy użyją ich jako elementu do budowania obiektu, wieży, budynku, czy stworzenia innej budowli. Dodatkowo zestawami klocków z drewna można się bawić na różne sposoby z rodzicami, rodzeństwem czy rówieśnikami. Proste zabawki zdecydowanie bardziej wciągają dzieci do zabawy, niż zabawki elektroniczne, którymi można się bawić tylko w jeden sposób. Kupując dziecku klocki zapewniasz mu wiele godzin wspaniałej zabawy.