ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Wycieczka do Lwowa – wyjątkowy pomysł na podróż poślubną

27 Lis

Wycieczka do Lwowa – wyjątkowy pomysł na podróż poślubną

Suknia kupiona, orkiestra wybrana, a obrączki czekają? Pora pomyśleć gdzie udacie się na podróż poślubną. Większość par wybiera podróż do dużych, europejskich stolic, lub nieco bardziej egzotycznych krajów jak Egipt. Tylko czy na pewno chcesz być jak wszyscy? Przecież podróż poślubna, ma być jedyna i niepowtarzalna, tak aby za 50 lat siedząc przed kominkiem wspominać ją jako przygodę życia. A może zamiast Paryża, gdzie na każdym kroku spotkacie zakochaną parę wybierzecie wycieczkę do Lwowa?

Czym wyróżnia się Lwów?

Ponieważ miasto to kiedyś należało do Polski, zachowało się tu wiele naszych zabytków kultury. Miejsca te swoim urokiem i architekturą porównywane są do naszego pięknego rynku Krakowskiego. Lwów na przestrzeni lat niewiele się zmienił, nawet tabliczki na blokach są zachowane od czasów wojny, dzięki czemu możemy się tu poczuć jakbyśmy przenieśli się do czasów naszych dziadków. Stanowi to niepowtarzalny urok, którego nie znajdziemy w bogatszych krajach, gdzie postęp wypiera historię.

Nie jest to częsty kierunek wycieczek, dzięki czemu, miasto nie jest zalane falą turystów. Możemy bez kolejek i przepychanek poruszać się po uliczkach z kostki brukowej, a kiedy się zmęczymy, przysiąść w ogródku kawiarni, bez czekania na wolny stolik, mimo szczytu sezonu turystycznego. Latem natomiast w wielu miejscach, spotkasz na ulicy panie od których kupisz kwiaty dla ukochanej za grosze.

Niskie ceny, ekskluzywnych produktów

Wycieczki do Lwowa to nie tylko piękne zabytki i powrót do czasów sprzed wojny. Znajdziesz tu wiele kawiarni, a jeśli zechcesz napić się prawdziwego szampana z ukochanym, by uczcić wasz ślub, zapłacisz za niego znacznie mniej niż w naszym kraju. To samo tyczy się wyszukanych potraw w restauracjach. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na kolację za 100 euro w Wiedniu, na pewno przypadną Ci do gustu ceny na Ukrainie, gdzie za owoce morza zapłacisz niewiele więcej niż u nas za fast food. Wejście do muzeów, których jest tu sporo to zaledwie kilka złotych. Nawet pójście na spektakl do wyjątkowej opery lwowskiej nie będzie rujnowało twojego budżetu,a gwarantuje niezapomniane emocji.

Wszystkie te rzeczy, plus wyjątkowy klimat tego miejsca, który ciężko opisać słowami sprawia, że wycieczki do Lwowa z www.kresy.com, stają się coraz bardziej popularne, wśród nowożeńców, którzy chcą się wyróżnić.