ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Zostań iPadem Pro dzięki tym wskazówkom dotyczącym iPada na najwyższym poziomie

7 Mar

Zostań iPadem Pro dzięki tym wskazówkom dotyczącym iPada na najwyższym poziomie

Jako właściciel iPada prawdopodobnie zauważyłeś, że to urządzenie jest intuicyjne.

Wiele funkcji jest intuicyjnych i prawdopodobnie je odkryłeś. Jest wiele do nauczenia się na temat korzystania z iPada, a ten artykuł może pomóc ci dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć.Kupno iPada to świetny sposób na powiększenie każdej firmy, którą masz. To świetny sposób na pozyskanie nowego biznesu, ponieważ pokazuje, że Twoja firma jest nowoczesna i postępowa. Jeśli szukasz takiego klienta, wybierz iPada.Uważaj na aplikacje, które chcesz pobrać. Niektóre aplikacje mogą być bardzo szkodliwe dla systemu operacyjnego iPada, a inne wyczerpują baterię w absurdalnie wysokim tempie. Możesz sprawdzić recenzje aplikacji przed jej pobraniem bezpośrednio na ekranie, na którym chcesz ją pobrać.Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś tabletu, możesz być przytłoczony. iPad jest niesamowicie przyjazny dla użytkownika i prawie niemożliwy do zepsucia. Po prostu zacznij się nim bawić i zobacz, ile możesz wymyślić sam. Nawet najbardziej nieudolny komputer powinien poradzić sobie z iPadem.Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z ustawieniami iPada. Firma Apple udostępniła szeroką gamę opcji, dzięki którym Twój iPad będzie niezwykle konfigurowalny. Zmiana ustawień może sprawić, że korzystanie z iPada będzie o wiele przyjemniejsze, a nawet szybsze i łatwiejsze w użyciu. Warto poświęcić ten czas i się go nauczyć.Sprawdzając nowe aplikacje, nie zapomnij o bezpłatnych opcjach. Często są tak samo dobre jak wersja płatna, chociaż mogą zawierać reklamy. Zostań iPadem Pro dzięki tym wskazówkom dotyczącym iPada na najwyższym poziomie

Jest to również świetny sposób na wypróbowanie wersji próbnej przed zakupem pełnej wersji, która nie zawiera żadnych natrętnych reklam.Aby szybko skopiować i wkleić na iPadzie, stuknij tekst i przytrzymaj go, wybierając opcję Wybierz.

Po zaznaczeniu tekstu dotknij „kopiuj” i przełącz się na aplikację, do której chcesz wkleić, i ponownie przytrzymaj dotknięcie. Spowoduje to wyświetlenie menu, które umożliwi wklejenie. Aby uzyskać cały akapit, musisz nacisnąć cztery razy.Zostań zapalonym czytelnikiem e-booków z iPadem. Oczywiście będzie już miał dla ciebie kilka darmowych książek; jest w stanie importować i wyświetlać ebooki praktycznie z każdego miejsca! Formaty mogą być ograniczone, więc znajdź witrynę oferującą kompatybilne opcje i zacznij czytać wszystkie książki, które kurzą się na Twojej liście rzeczy do zrobienia!Czy chcesz, aby Twój iPad pomógł Ci uniknąć korków? Możesz to zrobić w aplikacji Mapy. W prawym dolnym rogu ekranu znajduje się ikona strony. Dotknij tego i wybierz Ruch drogowy. Spowoduje to, że iPad pobierze dane o ruchu z Internetu. Teraz na mapie zobaczysz zielone (normalne), żółte (wolno) i czerwone (stop-and-go).Możesz znaleźć bezpłatną do pobrania wersję podręcznika użytkownika dla iPada. Przejdź do witryny Apple i znajdź wersję PDF przewodnika. Następnie możesz go pobrać i wydrukować. Jest również dostępny jako iBook, który można pobrać bezpośrednio na iPada. Użyj go, aby pomóc Ci w nauce, jak w pełni obsługiwać iPada.iPady mogą być łatwe w obsłudze, ale mają też wiele przydatnych funkcji. Wykorzystaj to, czego się tutaj nauczyłeś, aby jeszcze bardziej ulepszyć korzystanie z iPada. Na pewno zobaczysz, że uzbrojony w odpowiednią wiedzę jest to urządzenie, które może zrobić prawie wszystko, co chcesz.