ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Bądź bezpieczny dzięki tym wspaniałym wskazówkom dotyczącym bezpieczeństwa w domu

16 lut

Bądź bezpieczny dzięki tym wspaniałym wskazówkom dotyczącym bezpieczeństwa w domu

Czy przyjrzałeś się swoim opcjom dotyczącym systemów bezpieczeństwa w domu? To bardzo ważne, abyś wiedział, z czym się mierzysz, aby podjąć dobrą decyzję.

W rzeczywistości dobro nie jest najlepsze, więc musisz umieć podjąć najlepszą decyzję. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o opcjach bezpieczeństwa w domu.Systemy bezpieczeństwa domu oferują dodatkowe funkcje oprócz głośnych alarmów podczas włamania. Większość systemów może włączyć alarm, gdy ktoś wejdzie do domu. To świetna funkcja dla rodziców, ponieważ mogą stwierdzić, czy dziecko potencjalnie wychodzi z domu.Naprawdę zrób spis tego, co ludzie widzą przez twoje okna. Jeśli oczywiście widzisz drogie technologie, takie jak telewizory z płaskim ekranem i drogie komputery stacjonarne, oznacza to, że masz kłopoty. Zamiast tego ukryj tę technologię i drogie meble poza zasięgiem wzroku. Twój dom będzie o wiele mniej atrakcyjny dla potencjalnych złodziei.Najlepszym sposobem, aby Twój dom wyglądał na zajęty podczas Twojej nieobecności, jest skorzystanie z pomocy opiekunki domowej. Ale jeśli gospodyni nie jest dostępna, możesz zwiększyć bezpieczeństwo domu, instalując zegary na oświetleniu wnętrza. Użyj wyłączników czasowych, aby oświetlenie wyglądało naturalnie, instalując je w każdym pomieszczeniu i zmieniając czasy włączania i wyłączania.Unikaj umieszczania swojego imienia i nazwiska na swojej skrzynce pocztowej. Choć może się to wydawać głupie, daje to złodziejowi amunicję do włamania się do twojego domu. Mogą z łatwością zadzwonić do pomocy w książce telefonicznej, używając Twojego imienia i nazwiska, aby uzyskać Twój numer telefonu. Następnie zadzwonią do Ciebie, aby dowiedzieć się, czy jesteś w domu, czy nie.Nie powinieneś chować zapasowego klucza pod matą lub w skrzynce na rośliny. Zamiast wpuszczać Cię do domu w przypadku, gdy zostaniesz zablokowany, zapewniasz przestępcom łatwy dostęp do Twojego domu. Bądź bezpieczny dzięki tym wspaniałym wskazówkom dotyczącym bezpieczeństwa w domu

Włamywacze doskonale zdają sobie sprawę z takich kryjówek.

Zamiast tego daj go sąsiadowi, któremu ufasz.Gdzie są zawiasy twoich drzwi? Jeśli zawiasy do twoich drzwi znajdują się na zewnątrz domu, powinieneś przenieść je do wnętrza domu. Posiadanie zawiasów zewnętrznych to dla włamywaczy łatwy sposób na zapewnienie dostępu do domu. Wystarczy wybić kołek z zawiasu.Niektóre z zalet przewodowego systemu bezpieczeństwa domu to to, że jest bardziej niezawodny niż system bezprzewodowy. Nie ma baterii do wymiany, a system nie opiera się na falach radiowych. Oznacza to mniej fałszywych alarmów, co może oznaczać grzywnę, jeśli policja zareaguje bez powodu.Udawaj, że jesteś włamywaczem i idź do swojego domu. Czy potrafisz znaleźć sposób, aby dostać się do środka bez wybijania okna lub kopania drzwi? Jak mocne są twoje drzwi? A jeśli włamywacz kopnął w okno? Jak możesz, jako złodziej, powstrzymać się od próby włamania się do twojego domu?Za każdym razem, gdy zgubisz jeden klucz, musisz wymienić ten zamek. Nigdy nie wiesz, czy rzeczywiście go zgubiłeś, czy ktoś, kto wie, gdzie mieszkasz, go ukradł, a to naraża cię na niebezpieczeństwo. Nawet jeśli jest to kluczyk do Twojego samochodu, dla własnego bezpieczeństwa ważne jest, aby przekręcić lub wymienić zamek.Jeśli nie masz pewności, czy powinieneś kupić przewodowy czy bezprzewodowy system ochrony domu, zadzwoń po poradę do lokalnej firmy zajmującej się ochroną domu. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji rozważyć zalety i wady obu systemów. Przedstawicielowi zajmie około godziny ocena domu przed wydaniem opinii.Teraz, gdy przeczytałeś wskazówki, które zostały tutaj omówione, powinieneś czuć się lepiej, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w domu. To bardzo ważna decyzja i musisz pamiętać o przeczytanych radach. Chcesz mieć pewność, że zapewniłeś swojej rodzinie system i usługi, które pomogą zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.