ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Co daje karta moja biedronka?

22 Mar

Co daje karta moja biedronka?

Karta moja biedronka to przykład tego jak powinien wyglądać system lojalnościowy sklepu, który faktycznie działa. Wiele osób posiada aplikację moja biedronka zainstalowaną na swoim telefonie i chwali sobie to rozwiązanie. Również konkurencyjne sieci sklepów jak Lidl wprowadziły swoje aplikacje, dzięki którym można zaoszczędzić trochę pieniędzy i wyłapać naprawdę fajne promocje. Przyjrzyjmy się bliżej karcie moja biedronka oraz temu jakie profity daje dla swoich posiadaczy.

Karta moja biedronka

Biedronka to największa sieć sklepów spożywczych na terenie naszego kraju, która ma się dobrze i kryzys w żaden sposób nie odbił się na jej działalności. Wobec samej firmy było wiele zarzutów pod kątem traktowania pracowników, ale dzisiaj nie chcemy wchodzić w te sprawy. Bez wątpienia głównym konkurentem Biedronki jest Lidl oraz rosnąca w siłę sieć polskich sklepów Dino, ale przed polską marką jeszcze kawałek drogi do przebycia.

Karta moja biedronka to natomiast propozycja dla osób często kupujących w Biedronce. Realizowanie zakupów powoduje zdobywanie punktów, które wymieniamy na rabaty i produkty. Innymi słowy, typowa esencja programu lojalnościowego, a skoro i tak tam robisz zakupy to czemu nie wykorzystać okazji, aby w portfelu zostało trochę więcej pieniędzy?

Wyrabiając kartę moja biedronka dostaje kartę w formie fizycznej z nadrukowanym kodem kreskowym, przypisanym do danego klienta. Klienci posiadający kartę poza wyżej wymienionymi bonusami otrzymują również specjalne rabaty, które są jednodniowe, albo zmieniają się co kilka dni. Co istotne promocje są sporo i można zaoszczędzić nawet 60% na danym produkcje. Otrzymanie karty jest banalnie proste wystarczy być osobą pełnoletnią i przy kasie poprosić kasjera o wydanie karty. Dodatkowo do kart dołączone są dwa breloki, z tym samym kodem kreskowym, można nimi obdarować innych członków rodziny i wtedy punkty będą zliczane za każdym razem, gdy ktoś da do zeskanowania kod. W ten sposób łatwo jest nazbierać sporo punktów a co za tym idzie zaoszczędzić trochę pieniędzy, których w domowym budżecie nigdy za mało.

Jednak dostanie karty to jedno, później trzeba ją również zarejestrować na stronie biedronki. Rejestracja karty moja biedronka jest bardzo prosta i komunikaty na stronie dokładnie informują co należy wykonać. Po utworzeniu konta, karta zostanie aktywowana i będzie można korzystać z profitów. Rejestracja odbywa się również drogą telefoniczną.

Karta moja biedronka czy warto?

Pytanie dość retoryczne bowiem jako klient nic za to nie płacisz a możesz tylko zyskać. To nie jest również program, który nakłada na Ciebie jakiekolwiek obowiązki, co za tym idzie możesz zgubić kartę, zepsuć czy cokolwiek innego i nic z tego tytułu ci nie grozi. Jedynie możesz zyskać na robieniu zakupów co brzmi nie najgorzej. Praktycznie, każda sieć sklepów posiada tego typu programy, pomyśl, ile pieniędzy można zaoszczędzić rejestrując się w programach lojalnościowych danych firm. Im częściej robisz zakupy tym więcej to ma sensu, a jeżeli masz do tego osoby, które będą korzystać z kart w brelokach to tym bardziej się to opłaca. Zatem polecamy zainteresować się tematem i poznać go lepiej.