ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Zalety wbudowanych szaf

3 Kwi

Zalety wbudowanych szaf

Kupowanie idealnej garderoby może być zniechęcającym zadaniem, ponieważ większość szaf wolnostojących jest albo nieodpowiednia do wielkości pokoju, albo nie ma wystarczającej ilości miejsca na ubrania, buty, biżuterię i inne akcesoria.

Prostym sposobem na obejście tych problemów jest wybranie wbudowanych szaf lub garderób, które są zasadniczo zintegrowanymi szafami zaprojektowanymi specjalnie do konkretnej przestrzeni. W przeciwieństwie do większości szaf wolnostojących, szafy wbudowane można projektować tak, aby pasowały do każdego rodzaju przestrzeni. Z pewnością istnieje rozwiązanie do radzenia sobie z różnymi przestrzeniami i wnękami, a wbudowane szafy można nawet dostosować, aby pasowały do narożników w kształcie litery L lub zaprojektować wokół okien, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w pokoju. W ten sposób możesz wykorzystać wnęki i rogi, które zwykle pozostają puste i zintegrować swoją garderobę z istniejącym układem pokoju. Możesz zaprojektować szafę, która będzie pasowała do reszty wystroju pod względem wykończeń i stylu. Wybierz materiały do swojej szafy w zależności od stylu swoich wnętrz. Możesz wybrać eleganckie akrylowe wykończenia z uchwytami ze stali nierdzewnej, które pasują do wnętrz we współczesnym stylu. W przypadku tradycyjnych lub rustykalnych wnętrz wybierz drewno lub materiał drewnopodobny.

Kolejną zaletą wbudowanych szaf jest swoboda w dostosowywaniu konfiguracji wewnętrznej i dostosowywaniu akcesoriów do przechowywania zgodnie z osobistymi wymaganiami.

Na przykład, jeśli twoja kolekcja odzieży składa się głównie z ubrań formalnych do pracy, wybierz szafy na zamówienie Warszawa z większą przestrzenią na wieszaki, półkami na spodnie i schowkami do przechowywania akcesoriów. Jeśli dzielisz przestrzeń z małżonkiem, możesz zaprojektować każdą część garderoby, aby najlepiej odpowiadała waszym indywidualnym potrzebom. Oświetlenie jest często pomijanym czynnikiem przy projektowaniu garderoby. W szafach często do oświetlenia trzeba polegać na zewnętrznych źródłach światła. Jednak wbudowane szafy mogą być zaprojektowane ze zintegrowanymi oprawami oświetleniowymi dla wygody użytkowania.