ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Kiedy dziecko chce jeść na spacerze… Karmienie piersią w miejscu publicznym

12 Lis

Kiedy dziecko chce jeść na spacerze… Karmienie piersią w miejscu publicznym

Niemowlak nie rozumie tego, że w danej chwili musi poczekać i nie może otrzymać jedzenia teraz, natychmiast! Twoja pociecha będzie się domagała karmienia w każdym miejscu i o każdej porze, niezależnie od tego, czy w danym momencie będzie na spacerze w parku, czy też w centrum handlowym.

Młode mamy czasami mają problem z karmieniem swojego dziecka w miejscu publicznym. Niestety, nie ma na to rady, a sposób jest jeden – trzeba pokonać swoje opory, ponieważ żadne dziecko nie będzie czekało na to, aby otrzymać pokarm. Na ratunek przychodzi na szczęście specjalna odzież dla mam karmiących, dzięki której ten proces przebiega znacznie szybciej, łatwiej, a przede wszystkim dyskretniej, co dla wielu kobiet ma ogromne znaczenie.

Ubrania dla karmiących piersią – świetne na każdym spacerze

Trzeba przyznać, że karmienie dziecka w miejscu publicznym nie jest niczym dziwnym, czy też niestosownym. Należy zrozumieć jednak kobiety, które na początku mają przy tym opory. To właśnie między innymi one powinny postawić na odzież do karmienia piersią, która sprawia, że ta czynność jest znacznie bardziej dyskretna. Jak to działa? Otóż w sklepie internetowym Koszulove możesz kupić specjalne ubrania, które zostały wyposażone w specjalne zapięcia. To właśnie umożliwia szybkie i łatwe nakarmienie Twojej pociechy w dowolnym miejscu o każdej porze. Zapięcia zostały skonstruowane w taki sposób, aby można je było również szybko zapiąć przy użyciu jednej ręki. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz czuła się znacznie pewniej i bezpieczniej podczas każdego spaceru.

Nie zakrywaj swojego dziecka chustką

Wiele kobiet podczas karmienia stara się zasłonić siebie oraz swoje dziecko przy użyciu chustki, czy też szalika. Postaw się na miejscu Twojego dziecka – czy byłoby to dla Ciebie przyjemne? Podczas karmienia Twoje dziecko musi mieć pełną swobodę, a oddychanie nie może być w żaden sposób utrudnione. Właśnie dlatego przykrywanie swojego dziecka nie jest zbyt dobrym pomysłem, a już w szczególności jego głowy! Jest to niebezpieczne przede wszystkim latem, kiedy na dworze panują upały. Pamiętaj również o tym, aby nie zakrywać w ten sposób Twojego dziecka w wózku! Może to być skrajnie niebezpieczne! Postaw w takich sytuacjach na przewiew i specjalny parasol do wózka, który zapewni odpowiednią ochronę.