ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Czy jesteś nowicjuszem w baseballu? Przeczytaj to!

10 wrz

Czy jesteś nowicjuszem w baseballu? Przeczytaj to!

Jak myślisz, ile wiesz o sporcie baseballu? Nawet najlepsi zawsze mogą dowiedzieć się kilku rzeczy o tym, jak ulepszyć swoją grę.

Tak więc, jeśli naprawdę chcesz stać się lepszym graczem, będziesz musiał włożyć ciężką pracę, korzystając ze wskazówek zawartych w tym artykule.Możesz ćwiczyć sam. Maszyna do rzucania pozwala ustawić prędkość piłki. Ładując kilka piłek baseballowych do maszyny, możesz ćwiczyć uderzanie bez konieczności używania miotacza. Ta elektroniczna maszyna jest idealna dla tych, którzy chcą samotnie ćwiczyć baseball. Automaty do rzutów można odebrać w lokalnym sklepie z artykułami sportowymi.W baseballu jest dużo sprintu. Niezależnie od tego, czy chcesz ukraść bazę, czy pobiec na bazę domową, sprint jest niezbędny. Aby zwiększyć prędkość sprintu, wykonuj krótkie ćwiczenia. Czas biegać od bazy domowej do pierwszej bazy. Kiedy zaczniesz, wyłącz zasilanie, aby uzyskać maksymalną prędkość.Jeśli próbujesz do nowego zespołu, upewnij się, że zdążyłeś na czas! Zawsze staraj się być co najmniej piętnaście minut przed każdą próbą, a także treningami i grami. Nic nie zrani cię bardziej niż spóźnienie się na próbę. A jeśli pojawisz się wcześnie, może ci to tylko pomóc.Zawsze bądź miły i pełen szacunku podczas prób drużynowych. Zawsze używaj dobrych manier podczas rozmowy z trenerami i kolegami z drużyny. Czy jesteś nowicjuszem w baseballu? Przeczytaj to!

Uprzejme radzenie sobie z innymi graczami jest oznaką dojrzałości i tak naprawdę nie ma wady.Podczas uderzenia piłki należy nosić kaski do pałkowania.

Te kaski chronią przed urazami głowy. Najlepsze kaski do odbijania będą miały tarczę, która pomaga chronić twarz przed piłkami, które są albo źle narzucone, albo przed uderzeniami, które skutkują faul ball.W wygodnej pozycji odbijania trzymaj ręce z dala od ciała. Twoje łokcie powinny być uniesione i oddalone, praktycznie równolegle do podłoża. Trzymaj rakietkę na wysokości ramion i uważaj, aby nie upuścić tylnego łokcia. Przećwicz swoją postawę przed dużym lustrem, aby upewnić się, że łokcie są odpowiednio ustawione.Jeśli łapacz musi upaść na kolana, aby zatrzymać piłkę, powinieneś spróbować ukraść bazę. Ilekroć łapacz padnie na kolana, musi zgarnąć piłkę. Jak tylko piłka uderzy w ziemię, ruszaj do biegu. W większości przypadków zostaniesz nagrodzony skradzioną bazą.Aby złapać lotną piłkę, która wyląduje za tobą, zrób pierwszy krok jedną nogą, aby zacząć kierować się do miejsca, w którym wyląduje piłka. Jeśli najpierw wykonasz krok drugą nogą, zwolnisz, co utrudni dotarcie do piłki.Upewnij się, że jesteś gotowy do biegu po kontakcie kija z piłką baseballową. Na początek puść kij zamiast go rzucać. Jest to niebezpieczne, ponieważ zwykle jest wykonane z drewna lub aluminium. Ten zmarnowany ruch spowalnia cię również, gdy biegniesz do pierwszej bazy.Aby uniknąć zranienia palców podczas trznadel, trzymaj je po swojej stronie nietoperza. Jeśli owiniesz je wokół rakietki, boisko może w nie uderzyć. Zamiast sprytnej ofiary kończysz bolesnym buntem, bez kontroli nad tym, gdzie leci piłka.Do tej pory prawdopodobnie jesteś gotowy, aby wstać z krzesła i zagrać w baseball, prawda? Oczywiście, że tak! Tylko upewnij się, że zdajesz sobie sprawę, że potrzeba praktyki, aby nowo nabyta wiedza działała dla Ciebie. Więc zdobądź swój sprzęt i ruszaj, aby wykonać niektóre z tych trudnych zagrań.