ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Miejsce w Zakopanem, które warto zobaczyć

4 cze

Miejsce w Zakopanem, które warto zobaczyć

Na pewno będzie to galeria figur woskowych. Nie każdy z nas lubi taki klimat, ale na pewno warto byłoby tam pójść i to sprawdzić. Spotkamy tam wiele znanych nam osób ze świata telewizji i sportu. Można również znaleźć osoby duchowne w tym trzech ostatnich papieży.

Galeria cały czas się rozrasta i pojawiają się nowe postaci. Jeśli chodzi o odwzorowanie wyglądu postaci to bywa z tym bardzo różnie. W jednych przypadkach jest stu procentowej podobieństwo, w innych niekoniecznie, ale za te kilkanaście złotych możemy to wszystko sprawdzić sami i będziemy wiedzieć czy nam się podoba. Jest to atrakcja przeznaczona przede wszystkim dla osób dorosłych, bo dzieci mogą większości tych postaci nie kojarzyć i będzie takie oglądanie dla nich bardzo nudne. Jedno jest pewne można będzie zrobić wiele ciekawych zdjęć z figurami woskowymi.

Tanie spanie w Zakopanem
Będąc w Zakopanem chcemy poczuć góralski klimat, dlatego domek pod Gubałówką będzie dla nas bardzo dobrym rozwiązaniem. Domek ma sześćdziesiąt metrów powierzchni, co pozwala na spanie w nim aż sześciu osobom. Mamy dwie sypanie na piętrze, salon i aneks kuchenny.

W aneksie kuchennym mamy czajnik elektryczny, lodówkę płytę ceramiczną, piekarnik oraz podstawowe naczynia. Mamy również ogrodzony ogród na terenie, którego jest do naszej dyspozycji grill murowany i jedno miejsce parkingowe. Domek położony jest w bardzo spokojniej okolicy, ale do głównych atrakcji mamy tylko kilkanaście minut spacerem. Z okien zobaczymy piękne widoki na góry, a na tym nam przecież najbardziej zależy. Jeśli wybieramy się do Zakopanego to warto odwiedzić stronę domek Zakopane oferta. Zobaczmy jak to wszystko wygląda, mamy zdjęcia, dokładne opisy. Wiele osób się decyduje na taki nocleg, bo spełnia to ich wszystkie oczekiwania oraz wymagania. Zakopane to magia, której doświadczymy, jeśli się tam pojawimy. Czy nam się tam spodoba? Nie dowiemy się tego dopóki nie zarezerwujemy sobie noclegu i nie spędzimy tam trochę czasu czy to sami z ze znajomymi.