ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Podejmuj zdrowe decyzję

17 Gru

Podejmuj zdrowe decyzję

Każdy dzisiejszy sportowiec oraz stały bywalec siłowni doskonale wie, że bez stosowania różnego rodzaju odżywek to się nie urośnie. Wiele osób twierdzi, że oferowane w dniu dzisiejszym odżywki dla sportowców połączone są ze sterydami, a przy tym okazują się niezdrowe.

Nic bardziej mylnego, odżywki białkowe, kreatyna czy glutamina to środki, które poprawiają zdrowie, kondycję oraz odporność u wielu osób wykonujących ćwiczenia fizyczne. Dodają energii oraz blokują katabolizm mięśni, dzięki czemu są one w znacznie lepszej kondycji i nie opadają szybko, gdy nie mamy w odpowiedniej ilości czasu na trening. Budowanie masy mięśniowej za pomocą odżywek jest właściwie normalne wśród licznych sportowców, także kulturystów.

Bardzo pomocne odżywki dostępne są w każdym sklepie z suplementami diety dla sportowców i wykorzystywane nie tylko przez zawodowców, ale również osoby, które traktują siłownię, jako typowe hobby. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni po lub przed treningiem piją białko. Mężczyźni częściej niż kobiety chcą przyspieszyć wzrost mięśni, dlatego korzystają z różnego rodzaju gainerów, które dostarczają im odpowiednią ilość kalorii, posiadając również mnóstwo witamin, które odżywiają mięśnie.

Decydując się na wybór tego rodzaju opcji możemy być pewni, że nasze mięśnie staną się w bardzo krótkim okresie czasu odpowiednio uformowane i będą ładnie się prezentowały. O to waśnie przecież nam chodzi i do tego dążymy żeby zdobyć tak umodelowaną sylwetkę. Będzie to tym bardziej możliwe im więcej dodatkowego treningu w to włożymy. Warto również pamiętać o właściwie dopasowanej diecie, którą musimy stosować każdego dnia.