ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Uzyskanie odszkodowania w Anglii

7 Lut

Uzyskanie odszkodowania w Anglii

Wypadek może nam się zdarzyć wszędzie gdzie przebywamy, dlatego trzeba wiedzieć, co w takiej sytuacji można zrobić. Jeśli mieszkamy teraz na terenie UK to trzeba byłoby wiedzieć, jakie obowiązuje tam prawo. Wypadki zdarzają się przecież bardzo często.

Ktoś może w nas wjechać, kiedy będziemy jechać samochodem, ale może nas też ktoś potracić i co wtedy? Nie wiemy, do kogo mamy się zgłosić. W Polsce jest to o wiele łatwiejsze, bo mamy dostęp do firm, które nam pomogą, ale tam? Jak się okazuje tam też nie jest to wcale takie trudne, bo nasza firma już tam jest? Można skorzystać z ich pomocy i co ważne mówią w języku polskim. To ucieszy każdego, bo nie ma to jak spotkać kogoś z naszego kraju, kto dokładnie nam wytłumaczy, na co możemy liczyć.

Nie ma znaczenia czy mieliśmy tylko stłuczenie, bo pośliznęliśmy się w miejscu publicznym czy mieliśmy poważny wypadek samochodowy. W każdej z tych sytuacji powinniśmy się starać o odszkodowanie. Firmy ubezpieczeniowe dokładnie tak jak w Polsce zawsze kombinują żeby dać nam jak najmniej. Jeśli będziemy korzystać z pomocy firmy, która zna się na prawie w Anglii to mamy o wiele większe szanse na uzyskanie bardzo dużych kwot pieniężnych.

Pomoc już jedzie

Wystarczy skontaktować się z nimi przez maila albo zadzwonić, a bardzo szybko ktoś do nas przyjedzie. Może to być osoba, która przyjedzie na miejscu wypadku. Może nam być potrzebny samochód zastępczy albo trzeba zabezpieczyć wrak, który stoi. Taka pomoc jest bardzo potrzebna w każdej sytuacji, bo często jesteśmy w szoku i nie wiemy, co teraz należy robić. Im szybciej taka pomoc dla nas przyjdzie tym będziemy czuć się bardziej bezpiecznie.

Pomoc możemy uzyskać od firmy https://odszkodowanie.org.uk/, która działa bardzo prężnie na terenie Anglii. Mają wielu zadowolonych klientów wśród Polaków jak i wśród Anglików. My również możemy do nich dołączyć i to już teraz. Na ich stronie znajdziemy specjalny kalkulator, dzięki któremu będzie można sobie mniej więcej wyliczyć nasze odszkodowanie.