ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Piękna suknia ślubna dla panny młodej

27 kw.

Piękna suknia ślubna dla panny młodej

Szykując swój wymarzony przygotowania trzeba zaczynać wcześniej aby mieć czas aby przygotować wszystko jak należy.

Pamiętajmy iż salę weselną należy rezerwować odpowiednio wcześniej, wiele domów weselnych może mieć zarezerwowane terminy na rok w przód, podobnie jak zespoły muzyczne, mogą mieć rezerwacje na dłuższy czas. Kiedy mamy już ustalony termin ślubu, wybrany kościół, czy godzinę w urzędzie cywilnym będziemy mogli wybrać dom weselny. Oczywiście od razu warto szukać zespołu czy też wesela na wesele. Musimy także szukać kamerzysty i fotografa. Pamiętajmy także poinformować bliskich o terminie, będziemy potrzebowali zaproszeń, oraz odpowiednio dużo czasu aby je wysłać, czy też dostarczyć osobiście. W domu weselnym będziemy ustalali menu, musimy pokreślić jakie dania gorące będziemy chcieli zaserwować gościom weselnym. Trzeba także odwiedzić kilka cukierni i zobaczyć jakie torty weselne będziemy mieli do wyboru. Garnitur dla pana młodego będzie także ważny, czasem trzeba będzie wykonać pewne poprawki, dlatego też warto poszukać go trochę wcześniej, alby można było dostosować go do sylwetki pana młodego. Panna młoda będzie chciała wystąpić na ślubie w przepięknej sukni ślubnej, z pewnością jej wybranie nie będzie łatwym zadaniem. Najważniejszą rzeczą, gdy szukasz wymarzonej sukienki, jest wystarczająca ilość czasu.

Warto bowiem odwiedzić wiele salonów sukien w okolicy. W salonie najlepiej będzie umówić się na spotkanie na około sześć miesięcy przed datą ślubu.

Wówczas będziemy mieli wystarczająco dużo czasu zarówno na sam wybór, jak i na ewentualne korekty i zmiany. Należy zwrócić uwagę na czas dostawy, ponieważ nie każda wymarzona sukienka jest od razu dostępna w sklepie w danym rozmiarze. Dlatego też często wykonuje się różnego rodzaju poprawki w talii i biodrach. Można także dostosować długość sukni panny młodej. Warto znaleźć profesjonalny salon oferujący suknie ślubne – anna kara to salon w którym znajdziemy szeroki wybór sukien w różnych rozmiarach i stylach. Można w nim znaleźć wymarzoną suknie ślubną.