ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Regularne wizyty u kosmetyczki zapewnią czystą i zdrową skórę

15 kw.

Regularne wizyty u kosmetyczki zapewnią czystą i zdrową skórę

Z wiekiem nasz skóra się starzeje, traci jędrność i nawilżenie, a w konsekwencji na naszych twarzach pojawiają się zmarszczki, bruzdy i wgłębienia.

Nawet najlepsza codzienna pielęgnacja w domu nie wystarczy, aby poprawić stan i wygląd naszej cery, na szczęście w gabinetach kosmetycznych możemy skorzystać z różnorodnych zabiegów odmładzających, oczyszczających i nawilżających. Możemy również skorzystać z procedur dostosowanych specjalnie do konkretnych potrzeb czy problemów ze skórą.

Regularne wizyty u kosmetyczki zapewnią czystą i zdrową skórę

W renomowanych gabinetach kosmetycznych znajdziemy bezpieczne zabiegi

Peeling to tylko inny sposób opisania złuszczania, jest to kolejna forma głębokiego oczyszczania skóry. W dzisiejszych czasach zabieg mikrodermabrazji twarzy często określa się jako zabieg peelingujący z końcówką ścierną, choć przed peelingiem trzeba było stosować chemikalia, kwasy, które rozpuszczają martwy naskórek. Leczenie radykalnie się zmieniło z czasem, a nowszą, bezpieczniejszą opcję zwaną peelingiem chemicznym można znaleźć w wielu gabinetach kosmetycznych. Regularne oczyszczanie twarzy i złuszczanie martwego naskórka ma kluczowe znaczenie również dla stosowanej pielęgnacji. Żaden krem, serum lub kuracja przeciwtrądzikowa, bez względu na to, jak bardzo jest skuteczna lub droga, nie będzie w stanie wniknąć i wchłonąć się przez skórę z zatkanymi porami, więc kosmetyk po prostu nie zadziała.

W gabinetach medycyny estetycznej mamy do wyboru wiele różnych zabiegów na twarz czy całe ciało, w zależności od naszych potrzeb. Maksymalny efekt wybranego zabiegu zależy od rodzaju skóry, indywidualnych cech klienta i nie da się go osiągnąć już po pierwszym zabiegu. Widoczne są jednak natychmiastowe, ujędrniające zmiany, ale aby uzyskać trwałe rezultaty, należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza czy kosmetologa wykonującego zabieg. W salonach kosmetycznych możemy również poddać się zabiegom wyszczuplającym i modelującym sylwetkę, pomagającym pozbyć się cellulitu, możemy również wykonać makijaż permanentny, czy wybrać trwałą depilację laserową.

N stronie https://bio-clinic.pl możesz zapisać się na wizytę w salonie kosmetycznym w Gliwicach. Możemy poddać się tam różnorodnym zabiegom odmładzającym, wyszczuplającym i upiększającym.